

Na jarenlang jazzdans was ik al een tijdje op zoek naar een nieuwe sportieve uitlaatklep, tot ik in 2014 via een vriendin in contact kwam met paaldans. “Misschien is er nog plaats in de proefles, stuur snel een mailtje naar Tine”. Dat deed ik dus, en kreeg gelukkig het antwoord dat ik gerust mocht afkomen.
Zoals al mijn collega-lesgeefsters op deze site was ik na die proefles meteen verkocht, en vooral enorm onder de indruk. “Hoe blijft die hangen? En zonder handen? En ondersteboven??”. Ik kon me in de verste verte niet voorstellen dat ik dat ooit ging kunnen, maar les per les bleef ik mezelf verbazen toen weer iets nieuws lukte, en ondertussen zou ik het niet meer kunnen missen.
Paaldans is voor mij de perfecte sport die alles biedt van kracht tot lenigheid tot uithouding en coördinatie, en die mij vooral dwingt mijn grenzen te verleggen. Je kan namelijk ook niet anders dan er volledig voor gaan, want ‘een beetje’ ondersteboven hangen bestaat niet.
Sinds 2019 mag ik mij ook lid noemen van het noXcuse-team, en mijn liefde voor paaldans delen. In mijn lessen hecht ik veel belang aan een goede opbouw en leuke sfeer, met aandacht voor ieders tempo. Ik vind het belangrijk dat iedereen zich op zijn gemak voelt, en na elke les niet kan wachten om thuis te gaan vertellen wat ze deze keer weer allemaal geleerd hebben.
Opleidingen